Створення Громадської ради при Державної інспекції навчальних закладів України повинно забезпечити більш прозору та відкриту її діяльність. Таку думку висловив Голова Державної інспекції навчальних закладів (ДІНЗ) Михайло Гончаренко під час розширеного засідання Громадської ради при ДІНЗ.

За словами М.Гончаренка, створення цього дорадчого органу при Інспекції забезпечить більш прозору та відкриту її діяльність.

Під час засідання голова ДІНЗ також більш детально зупинився на специфіці роботи центрального органу виконавчої влади, порядку здійснення державного нагляду (контролю) за діяльністю навчальних закладів і поінформував присутніх про найбільш типові для закладів освіти порушення.

У свою чергу голова Громадської ради Сергій Середа та члени ради підтримали реалізацію Державною інспекцією конкретних заходів, спрямованих на підвищення якості вітчизняної освіти та упорядкування і оптимізацію мережі навчальних закладів.

За результатами засідання учасники затвердили Положення про Громадську раду при Державній інспекції навчальних закладів.

Наступне засідання Громадської ради заплановане на серпень-вересень 2012-го року.

За матеріалами ІА “Наголос”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу