За повідомленням Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, триває підготовка до проведення Всеукраїнського спортивного фестивалю «Енергія молоді», який відбудеться вперше в Запоріжжі 3 – 4 серпня.

Наразі заявки на участь уже подали представники молодіжної спільноти 20 областей України.

Співорганізатори фестивалю – федерація екстремалів України – готують масштабну програму спортивно-туристичних змагань екстремального характеру, таких як «Клин», «Переправа», «Спіраль», «Жумарінг» тощо. А Всеукраїнська федерація «Спас» запропонує учасникам познайомитися та долучитися до традиційної козацької культури. Для них будуть проведені майстер-класи з боротьби на козацьких шаблях, стрільби з лука, продемонстровано мистецтво «характерників». Найзухваліші та найсильніші зможуть спробувати «приручити» козацького коня, а також взяти участь у традиційній козацькій розвазі «Лава на лаву».

Як відзначила заступник директора Департаменту Наталія Власова, фестиваль має на меті не лише популяризацію здорового способу життя та нових видів спорту, а й культурно-пізнавальне спрямування – знайомство з туристичними можливостями Запорізького краю. Учасники зможуть пізнати Хортицю, де, власне, й проходитимуть змагання, відвідають «700-річний запорізький дуб» та інші пам’ятні місця.

За інформацією Запорізької ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу