Тільки в минулому році на Луганщині відкрито 28 дошкільних установ. При цьому за програмою «Освіта Луганщини до 2016 року» планується повністю забезпечити всіх дітей як дошкільного, так і раннього віку дитячими садами. У тому числі, в планах обласної влади на наступний рік – створити комплекс «школа – дитячий садок» і в селищі Північний міста Краснодон. Про це заявила директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Луганської облдержадміністрації Ірина Цимбал.

Водночас вона підкреслила, що в 2014 році за планом соціально-економічного розвитку міста Краснодон планується створити комплекс «школа – дитячий садок». «Такі комплекси зараз найбільш популярні як із фінансових, так і з соціальних причин, – додала директор обласного департаменту. – За три останні роки їх побільшало вдвічі з 22-х у 2010 році до 48-ми – у 2013 році». 

Вона нагадала, що за останні 5 років кількість дитячих садів на Луганщині вдалося збільшити на 92 одиниці, додатково створено 5530 місць для дітей і майже 1500 робочих місць. «Тільки в минулому році в області відкрито 28 дошкільних установ та додатково 57 груп у працюючих дитячих садках, що склало 1720 місць. А за І півріччя цього року відкрито 3 дитячі садки, 9 груп у працюючих дитсадках і один навчально-виховний комплекс «школа-дитячий садок» в селі Огульчани Краснодонського району», – підкреслила Ірина Цимбал.

За її словами, до кінця фінансового року планується відкрити 4 дитячих садочки і збільшити кількість місць для дітей на 340 одиниць; створити 16 комплексів «школа – дитячий садок» у містах Луганськ, Антрацит, Свердловськ, Брянка, Красний Луч, Лисичанськ, Антрацитівському, Кремінському, Міловському, Станично-Луганському, Старобільському районах (передбачається збільшення на 515 місць), а також відкрити 16 дитячих садків як самостійних юридичних осіб у приміщеннях шкіл (на 450 місць). «Всього у 2013 році планується збільшити кількість місць на 2050», – повідомила директор Луганського обласного департаменту освіти і науки, молоді та спорту.

За інформацією Луганської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу