Де шукати списки рекомендованих до зарахування? - rekomendovani do zaraxuvannyaЗалишилося два дні до оголошення списків рекомендованих до зарахування у першій хвилі. Де шукати своє прізвище, аби не прогавити шансу вступити до обраного ВНЗ? Усе просто! Перелік рекомендованих на бюджет осіб буде оприлюднено на стендах у приймальних комісіях кожного українського навчального закладу. Він також має дублюватися на веб-сторінках ВНЗ.

Деякі виші взяли за правило повідомляти студентів про зарахування смс-повідомленням або ж телефоном. Однак покладатися на такі джерела не варто, можливо, друзі пожартували. Краще переконатися і побачити своє прізвище над рискою.

Від моменту оголошення першого списку в абітурієнта, який подав документи до кількох навчальних закладів (а цьогоріч – це 5 вишів по 3 напрями у кожному) є чотири дні, аби визначитися і принести оригінали документів до одного. Ввечері 4 серпня список рекомендованих до зарахування вступників у першій хвилі коригується – з нього вилучаються (назавжди) прізвища тих абітурієнтів, які не подали оригіналів документів, а на їхні місця рекомендують наступних за рейтингом вступників. Продовження читайте у розділі “Вища школа”.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *