Чи замінять паперові підручники на компактні комп'ютери - image11422209 5aaaed1cf683ad94cdafae68ed23e713Згідно з даними ЗМІ, після підписання в червні угоди з компанією Apple на $ 30 млн, Лос-Анджелеський відділ середньої освіти опублікував програму, що передбачає забезпечення планшетами всіх школярів округу. Перша фаза програми передбачає надання планшетів iPad 31000 учнів. У 2014 році кількість учнів зросте до 640 тисяч. Сама компанія раніше повідомляла про те, що восени програма охопить 47 шкіл.

У межах угоди з відділом освіти компанія встановить на планшети такий освітній контент: додатки Pearson Common Core System of Courses, Apple iWork (Pages, Numbers і Keynote) і iLife (iPhoto, iMovie і Garageband). Раніше «яблучна» компанія висувала нову ініціативу – перенести цифрові підручники на її планшети, і поліпшила програму iTunes U для залучення більшої кількості шкіл до використання Apple iPad, ціна якого в США становить від $ 400.

Лос-Анджелес стане першим містом у США,  яке повністю замінить традиційні підручники на компактні комп’ютери. На його прикладі інші міста вирішать, чи варто робити те саме, чи залишитися в традиційних рамках навчання з використанням паперових підручників і посібників.

За матеріалами сайту www.gizmonews.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *