Турботливий батько створив симулятор «Боїнга» у кімнаті сина - tn40-річний житель французького міста Лакано Лоран Еньон (Laurent Aignon) побудував у спальні свого сина справжній симулятор літака Boeing 737.

Симулятор – це макет кабіни пілотів із панеллю приладів і засобами управління. Роль оглядових вікон виконують п’ять моніторів.

Компоненти, задіяні в симуляторі, запозичені зі справжніх літаків; Еньон замовляв їх по Інтернету. Система обійшлася йому в кілька тисяч євро, а на її збирання в нього пішло п’ять років.

Судячи з фотографій, симулятор займає значну частину кімнати, а крісло другого пілота перегороджує вхід. 

Еньон є ентузіастом-самоучкою. Його професія не пов’язана з авіацією – він працює офіціантом у ресторані Лакано, просто, він виріс поряд з аеропортом і все життя цікавився літаками.

Після завершення роботи над симулятором Еньона запросили прочитати лекцію про систему в центрі обслуговування авіаційної техніки при аеропорті Бордо-Мериньяк.

Створення макетів кабіни пілотів у домашніх умовах – популярне хобі серед шанувальників ігор-авіасимуляторів. Існують і професійні авіатренажери; вони оснащені системою рухливості, що дає змогу пілотові відчувати перевантаження.

Турботливий батько створив симулятор «Боїнга» у кімнаті сина - simulyator01Турботливий батько створив симулятор «Боїнга» у кімнаті сина - simulyator02

За маетріалами сайту lenta.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *