Столична влада підтримала ідею компанії UDP створити в Києві інноваційний парк BIONIC Hill.

Проект передбачає організацію сучасного парку інформаційних та інших високих технологій, де розмістять свої офіси компанії, що спеціалізуються на розвитку і впровадженні IT, біотехнологій, енергозбереження та використання альтернативних джерел енергії.

 

На території BIONIC Hill заплановано будівництво бізнес-центрів площею 225 тис. кв. метрів, де розмістяться українські та зарубіжні компанії, що працюють у сфері високих технологій, а також бізнес-інкубатори, венчурні фонди, відділення банків та інші організації, які надаватимуть сервісну підтримку бізнес-сектору.

Проектом передбачено створення дослідного центру з сучасними лабораторіями і спеціалізованим університетом площею 25 000 кв. метрів, а також високотехнологічної виробничої зони, яка стане майданчиком для практичного впровадження наукових досліджень і виробництва інноваційної продукції.

Інфраструктура парку також включатиме житлові будівлі, готель, ресторани, спортивний комплекс, дошкільні навчальні заклади, школу і рекреаційну територію.

Парк інформаційних та інших високих технологій BIONIC Hill розмістять у Святошинському районі столиці на території в 147 га. Там зведуть різнопрофільні будівлі загальною площею майже мільйон квадратних метрів і окрему автодорогу. Уже в 2014-му році планується відкрити першу чергу цього комплексу, площею понад 100 000 кв. метрів.

Цей проект представлять зарубіжним інвесторам на Київському інвестиційному форумі. Під час проведення заходу планують знайти як партнерів із його реалізації, так і майбутніх бізнес-резидентів парку BIONIC Hill.

За матеріалами Gazeta.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу