Як на Миколаївщині до навчального року готуються -Новий навчальний рік учні гімназії №1 міста Вознесенськ Миколаївської області розпочнуть уже з новою сучасною їдальнею, на реконструкцію якої за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів було виділено близько 1 млн грн.

Оновлену їдальну урочисто презентували громадськості 30 липня 2013 року під час спільного виїзного засідання ради з питань взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування Миколаївської області та колегії обласної державної адміністрації.

Вітаючи трудовий колектив та представників учнівської громади гімназії з відкриттям об’єкту, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Микола Круглов відзначив, що в межах нових соціальних ініціатив Президента України в Миколаївській області значна увага приділяється будівництву, реконструкції та капітальному ремонту навчальних закладів.

«Обласна влада у своїй роботі орієнтована на покращення умов перебування наших дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах та докладає значних зусиль для того, щоб зробити навчання, харчування та відпочинок дітей більш різноманітним та якісним. Сьогоднішнє відкриття їдальні є свідченням того, що робота у цьому напрямку також триває», – відзначив у своєму вітальному слові керівник області.

Після урочистого відкриття учасники делегації оглянули приміщення їдальні, яка розрахована на 40 посадочних місць.

Цього ж дня учасники виїзного засідання в порядку екскурсії також оглянули міжшкільний навчально-виробничий комбінат «Комп’ютерний центр» та музей комп’ютерної техніки.

Під час ознайомлення із роботою даного центру Микола Круглов вручив директору комунального навчально-виробничого закладу декілька ноутбуків для тих кабінетів, які вже потребують технічного оновлення.

«Інформаційна складова в навчальному процесі сучасних шкіл є доволі високою, тому підтримка подібних комп’ютерних центрів має важливе значення для інтелектуального розвитку нашого підростаючого покоління», – відзначив у розмові голова облдержадміністрації.

За інформацією Миколаївської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *