Ораторське мистецтво, мультикультуралізм, права людини - вивчали школярі в літньому таборі - bg7Протягом двох тижнів 80 школярів Донецької області в лінгвістичному таборі  CAMP MAKE – 2013 вивчали предмети, які не входять до шкільної програми, але є дуже важливими для життя в сучасному світі: лідерство, ораторське мистецтво, журналістика, екологія, мультикультуралізм, права людини, дебати, драма, культура та звичаї народів світу.

Не менший інтерес у тьюторів – волонтерів Корпусу Миру – викликали уроки міжкультурного спілкування, де школярі самі виступали в ролі викладачів, навчаючи одне одного та волонтерів танців, пісень та національних традицій України.

Девізом табору проголошено «Знання та уміння в дії», що відповідає стандартам і цілям навчання загальноосвітньої школи. 

Підсумком роботи табору став захист спільних проектів, підготованих протягом всієї зміни, та шоу таланів, де кожен учасник продемонстрував свої нові знання й навички.

Лінгвістичний табір допомагає молоді вдосконалювати іншомовне спілкування: робоча мова – англійська, що створює атмосферу «мовного занурення».

Специфікою цьогорічного табору стало залучення до участі дітей з особливими потребами, з якими проведено інформаційну співбесіду стосовно участі в програмі міжнародних обмінів FLEX.

Найцікавішими для дітей виявилися практичні завдання щодо формування навичок публічних виступів, спілкування з незнайомою аудиторією та міські проекти. Новизна проектів у тому, що до співпраці залучалися перехожі, робітники сфери обслуговування та інші цільові групи мешканців міста Донецька. Дуже корисними стали навички проведення уроків за вибором та клубів за інтересами, які готували і проводили самі школярі.

Незалежна експертна група волонтерів, що спостерігала за роботою школярів та волонтерів, визначила переможців у номінаціях «Командний лідер», «Самостійна творчість», «Командний дух», «Знавець англійської мови».

Та найголовніше досягнення – це взаєморозуміння, взаємна підтримка, колективна творчість та діалог культур.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *