Українські студенти навчатимуться у La Scala - 5 dicembre 2004 la scala riapre bigТрадиція набуття досвіду і підвищення рівня талановитих українських співаків продовжується. Міністерство культури України, Посольство Італії та Італійський інститут культури в Україні, а також Академія Театру La Scala поновили співпрацю для талановитої молоді.

Це підкреслив міністр культури України Леонід Новохатько під час зустрічі з послом Італії Фабриціо Романо.

“Ще за часів Радянського Союзу ми пам’ятаємо, як у ЗМІ була популярною тема стажування в La Scala. Про це знала кожна доросла людина. Так вийшло, що була пауза, і те, що вона закінчилася, це – велика справа”, – сказав Новохатько.

Водночас італійський посол висловив подяку за можливість представляти молодих українських талантів в La Scala. “Пишаюся, що українські студенти потрапили до La Scala. Ми продовжуватимемо нашу роботу, щоб цих молодих виконавців могли оцінити не лише в Україні, але і у всьому світі”, – сказав він.

Повний курс навчання у Вищій академії для оперних співаків Театру La Scala триватиме 2 роки. За результатами відбору, Петра Остапенка (баритон) зараховано до Академії Театру La Scala, йому нададуть дворічну стипендію від уряду Італії.

До II туру фінальної частини дійшла також Наталія Усатюк, до III туру – Юлія Литвинова.

Випускники Національної музичної академії України ім. Чайковського відзначили, що стажування в La Scala – це значний шанс для подальшої кар’єри, для їх майбутнього імені, а також набуття колосального досвіду і можливість працювати з італійськими педагогами, при цьому вивчаючи мову.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *