Колегія МОНмолодьспорту пройшла 31 травня поточного року під головуванням першого заступника міністра Євгена Суліми. Хоча в повістці дня стояли питання, наприклад, нагородження працівників освіти, особливу увагу присутні наділили питанням вступної кампанії до ВНЗ і затвердженню шкільних навчальних програм.

Директор департаменту вищої освіти МОНмолодьспорту Юрій Коровайченко, який звітував щодо готовності до вступної кампанії, торкнувся Умов прийому до ВНЗ в 2012 році. Незважаючи на те, що департамент опрацював і погодив понад 1025 правил прийому ВНЗ, в нинішніх Умовах порівняно з документом за 2011 рік нововведень відносно небагато. За словами Коровайченка, це свідчить про краще підлаштування правил прийому до реальних умов. Директор департаменту звітував також про обсяги держзамовлення на 2012 рік, заходи щодо уникнення порушень і збоїв в роботі прийомних комісій під час вступної кампанії.

Колегія поставила крапку в тривалому процесі написання і затвердження навчальних шкільних програм для 5-9 класів. Затверджені останні дев’ять з них, зокрема, з правознавства, біології, хімії, фізики, основ здоровя, фізичної культури, української літератури, світової літератури та історії.

Нагадаємо, програми сформовані на базі нових Державних стандартів базової середньої освіти, затверджених у вересні минулого року.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “На Колегії розглянули стан підготовки до вступної кампанії і затвердили програми для 5-9 класів”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *