У Києві 2 серпня 2013 року о 10:00 у Залі Вченої Ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (проспект Перемоги, 37, корпус № 1) відбудеться урочиста церемонія відкриття Восьмої міжнародної Літньої школи «Досягнення та застосування сучасної інформатики, математики та фізики».

Літня школа «Досягнення й застосування сучасної інформатики, математики та фізики” (AACIMP) – це науково-освітній проект, який впродовж восьми років успішно проводиться Науковим товариством студентів та аспірантів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (НТСА КПІ). 

Участь у Літній школі AACIMP-2013 – унікальна можливість розширити свій світогляд, дізнатись більше про новітні досягнення науки, сучасні високі технології та актуальні питання науково-технічного розвитку суспільства.

Під час роботи Літньої школи учасники братимуть участь у практичних і семінарських заняттях, виконуватимуть завдання і отримають можливість особисто поспілкуватися з провідними вченими й фахівцями з різних країн. Щороку географія учасників Літньої школи зростає. Цього року участь в Літній школі братимуть 75 учасників з 28 країн світу.

Цьогорічна програма Літньої школи представлена такими напрямками:

сучасне дослідження операцій, нейронауки, прикладні комп’ютерні науки.

У межах культурної програми Літньої школи запланована низка таких заходів як: екскурсія Києвом, водна прогулянка по Дніпру та виїзна екскурсія до Музею народної архітектури та побуту України в Переяславі-Хмельницькому, квест по кампусу НТУУ «КПІ», вечір настільних ігор та кіно-клуб.

Проект розраховано на інтелектуальну соціально-активну молодь, що прагне до саморозвитку, цікавиться сучасним станом науки й планує в майбутньому займатися науково-дослідницькою та інноваційною роботою.

Викладачі Літньої школи – відомі вчені, дослідники й експерти з усього світу, зокрема з таких країн як: Австралія, Австрія, Естонія, Іспанія, Німеччина, Росія, США, Туреччина, Україна, Франція. Цього року у Школі братимуть участь 30 викладачів з 10 країн світу.

Учасники Літньої школи мають можливість уже сьогодні дізнатися з перших вуст те, про що світ дізнається лише завтра.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу