Сергій Арбузов доручив перевірити якість шкільних товарів - gbПерший віце-прем’єр-міністр Сергій Арбузов доручив профільним міністерствам організувати шкільні ярмарки, а також провести перевірки шкільних товарів у торговельних закладах. Про це він заявив під час засідання Кабінету Міністрів 1 серпня 2013 року, на якому головував.

«Сьогодні розпочався останній місяць літа, тому не варто втрачати час. Треба почати проведення шкільних ярмарків уже зараз. Нікому не потрібен ажіотаж напередодні 1 вересня», – сказав Сергій Арбузов.

Він також звернув увагу на безпеку шкільних товарів. «Згадайте ініціативу з посилення безпеки іграшок. Шкільні товари також мають увійти до відповідного список», – додав Сергій Арбузов і доручив главам Мінекономрозвитку та МОН спільно з Держспоживнаглядом організувати перевірки шкільних товарів у торговельних закладах, а до порушників застосувати найсуворіші заходи. 

Перший віце-прем’єр-міністр також звернувся до міністра освіти і науки Дмитра Табачника з дорученням оприлюднити дату початку навчального року. «Школи досі не отримали інформації про дату початку навчального процесу 2013 року. Нагадаю, перше вересня припадає на неділю. Люди хвилюються, особливо батьки першокласників», – зазначив він.

Сергій Арбузов нагадав, що вчора закінчився прийом документів для вступу до вишів. При цьому він зазначив, що нинішня кампанія відрізняється зміною структури прийому за напрямами підготовки: «У першу чергу враховувалися потреби системних галузей. Були збільшені обсяги прийому на природно-математичні і інженерні спеціальності». За його словами, держава зробила все необхідне для організації успішної вступної кампанії і профінансувала держзамовлення на 25 млрд гривень.

Прес-служба першого віце-прем’єр-міністра

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *