Цього року у Васильківському районі Дніпропетровської області створено навчально-виховний комплекс, відновлено роботу групи при дитячому садку. Це дозволило забезпечити 40 додаткових місць для дошкільнят. До кінця вересня цього року буде відновлено роботу дитячого садка в селі Павлівка на 60 місць. 

Першого вересня Васильківський навчально-виховний комбінат почне свою роботу. У ньому дошкільну освіту отримуватимуть ще 40 дітей. Дитячий садок у селі Павлівка Васильківського району був закритий наприкінці 90-х років минулого сторіччя. Майже 20 років дитсадок порожнів через брак коштів.

У 2012 році за завданням обласної влади було вирішено відновити роботу дитячого садка. Наразі вже виконані роботи з утеплення зовнішніх стін, влаштовано нову підлогу з керамічної плитки, встановлено нове сантехобладнання, замінено вікна та двері. 

Наразі тривають роботи з улаштування опалення, заміни підлоги, проводяться внутрішні оздоблювальні роботи. Будівельна готовність об’єкту – 70%. 

Керівник Дніпропетровського регіону Дмитро Колєсніков поставив завдання: завершити будівництво дитячого садка до кінця вересня цього року. Це дозволить створити 4 нові групи для 60 дошкільнят. 

Також під час робочої поїздки до Васильківського району губернатор Дніпропетровщини провів нараду щодо реконструкції Васильківської загальноосвітньої школи № 3 під навчально-виховний комплекс. Цей комплекс об’єднає школу та новий дитячий садок на 40 місць. Наразі вже виконані роботи з облаштування стін та укладання керамічної плитки. Тривають оздоблювальні роботи та благоустрій території. Загальна будівельна готовність – 65 %.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу