Хто поїде навчатися до Молдови - bfЗавершено відбір кандидатів для направлення на навчання до вищих навчальних закладів Республіки Молдова. Від імені голови Одеської обласної державної адміністрації Едуарда Матвійчука директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Тетяна Лазарєва привітала щасливих майбутніх студентів та їх батьків. У своєму вітанні Тетяна Лазарєва зазначила: «Ми сподіваємося, що саме ви будете достойно представляти Україну у кращих навчальних закладах Молдови, і повернетесь на Батьківщину після вдалого завершення навчання».

Відповідно до ст.5 Протоколу про співробітництво між Міністерством освіти і науки України і Міністерством просвіти і молоді Республіки Молдова в галузі освіти на 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013 навчальні роки, термін дії якого продовжено до 31 серпня 2014 року, комісією Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації одинадцять кандидатів рекомендовано до зарахування: 

Молдавський державний університет – 5 кандидатів: Щербан Даніела Василівна – спеціальність «Іноземна мова»; Кульча Ігор Володимирович – спеціальність «Бізнес і управління»;  Кірчіу Аліна Вікторівна – спеціальність «Журналістика»; Драгой Крістіна Сергіївна – спеціальність «Право»; Батринак Василь Михайлович – спеціальність «Право».

Державний педагогічний університет ім. І. Крянге – 3 кандидати: Хіора Ігор Георгійович – спеціальність «Іноземна мова»; Лунка Інга Андріївна – спеціальність «Педагогіка у початкових класах»; Мунтян Тетяна Костянтинівна – спеціальність «Румунська мова та література».

Молдавський технічний університет – 2 кандидати: Кованжи Віорел Георгійович – спеціальність «Інженерія біомедичних систем»; Болдішор Антон Георгійович «Інженерія і менеджмент якості».

Тираспольський державний університет – 1 кандидат: Карангел Аліна Юріївна – спеціальність «Педагогіка початкового навчання».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *