Дихати – найкраща "дієта" для схуднення - 2 upload iblock 2bb 2bb2aa5b615cd84f37fb4e7d93b0e47fВи будете здивовані, коли дізнаєтеся, що схуднути за рецептом Мікі Ріосьюка так легко, як просто дихати. Точніше, не просто так, а спеціальним чином, за дві хвилини на день. Це гарантує Мікі Ріосьюк, японський актор, який став гуру дієт і винайшов дієту тривалого дихання.
Виявив свою фірмову дієту Мікі зовсім випадково. Він випробував всілякі методи дихання, щоб полегшити біль у попереку, але так сталося, що неабияк схуд. Його вага в результаті склала близько 70 кілограмів. Удосконалюючи своє відкриття, Мікі придумав ще більш ефективну систему вдихів і видихів, і саме тоді народилася ця незвичайна дієта. По суті, це дієтою не є, швидше, це схоже на йогу. Коротко – ви маєте прийняти певне положення, зробити короткий вдих через ніс протягом 3 секунд, а потім видих протягом 7 секунд. Повторення цього процесу щодня протягом 2-5 хвилин допоможе швидко розлучитися із зайвими кілограмами – і це все, що слід робити.
Звісно, це може здатися абсурдним, але Мікі Ріосьюк – не перший, хто пропонує таке.  Джил Джонсон заснував Oxycise, програму втрати ваги за допомогою правильного дихання. Пояснює він її тим, що «жир складається з молекул кисню, вуглецю і водню, і коли ми вдихаємо кисень і він досягає цих молекул, то розщеплює їх на вуглекислий газ і воду. Кров захоплює вуглекислий газ і виводить з організму за допомогою легень. Тому, що більше кисню ми вдихаємо, то більше худнемо». Вдаючись до дихальних вправ, можна прискорити свій метаболізм, а разом із тим розім’яти м’язи черевної стінки. Двох хвилин на день, як свідчить практика, цілком достатньо.

За матеріалами сайту drunov.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *