Вірусний менінгіт уклав на лікарняне ліжко 10 дітей на Житомирщині - gjУ Житомирській області десятеро дітей госпіталізовані в Малинську центральну районну лікарню через вірусний менінгіт,  повідомляє УНІАН.

Установлено, що всі хворі діти не виїжджали за кордон і ведуть активний спосіб життя. Вони відпочивали на природі і купалися у місцях, не пристосованих спеціально для купання. Всі випадки не пов’язані між собою.

Усі десятеро пацієнтів  перебувають в інфекційному відділенні Малинської ЦРЛ з діагнозом менінгіт, перебіг захворювання – середнього ступеня тяжкості.

Також повідомляється, що кілька дорослих мешканців трьох сіл і різних мікрорайонів міста Малина перебувають під наглядом через можливе зараження менінгітом. В одного дорослого хворого вже лабораторно підтверджена вірусна етіологія захворювання. 

Щоб стабілізувати ситуацію, фахівці проводять у Малинському районі комплекс профілактичних та протиепідемічних заходів.

На думку медиків, імовірним збудником, що викликав захворювання, є так званий вірус лихоманки Західного Нілу і ентеровіруси.

У СЕС закликали мешканців області вживати тільки кип’ячену або бутильовану воду, ретельно мити перед вживанням фрукти і овочі, купатися винятково на офіційно відкритих пляжах тощо.

За матерiалами: KorrespondenT.net

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *