Бойові листки, воєнізована естафета, долікарська підготовка... У «Дніпровській варті» - «Зірниця» - bgГубернатор Дніпропетровщини Дмитро Колєсніков узяв участь у відкритті військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця». Вона пройшла у рамках тематичної зміни табору «Дніпровська варта».

Вже другий рік поспіль на базі дитячого табору національно-патріотичного виховання дітей та молоді «Дніпровська варта» проходить гра «Зірниця». В 2013 році на зміну до табору приїхало 160 учнів 8-11 класів. 

Спортивно-військова гра «Зірниця» триватиме два дні. Так, хлопці та дівчата 1 серпня 2013 року змагались у долікарській підготовці, фізичній підготовці, метанні м’яча на влучність, вогневій підготовці та топографічній підготовці. 2 серпня 2013 року вони візьмуть участь у воєнізованій естафеті «Десант», військово-історичному конкурсі та випуску бойових листків.

У таборі національно-патріотичного виховання «Дніпровська варта» школярі протягом 3 тижнів займаються фізичною культурою, військово-прикладними видами спорту та туризмом. Також діти змагаються у військовому багатоборстві, спортивному орієнтуванні, «козацьких забавах» та інтерактивних іграх. Окрім того, їх навчають правил дорожнього руху, правил поведінки у надзвичайних ситуаціях та надання першої медичної допомоги при різних видах травм.

Наприкінці табірної зміни для школярів проводять військово-спортивну гру «Зірниця».  Кожен день в таборі є тематичним зі спеціальними виховними програмами.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *