1 серпня 2013 року під час прес-конференції голова Вінницької обласної державної адміністрації Іван Мовчан повідомив про залучення значних коштів для розв’язання проблем у закладах освіти області.

«Значна частина шкіл в області розташована у непристосованих приміщеннях, – сказав голова ОДА. – 60 % шкіл донедавна не мали елементарних санітарно-гігієнічних умов. Нам вдалося зробити надзвичайно велику роботу – завершується будівництво внутрішніх вбиралень у тих школах, де їх не було. У значній кількості шкіл у рамках виконання програми енергозбереження встановлено нові вікна і двері. Поступово вирішується питання виведення котелень з підвальних приміщень (у тих школах, де була ця проблема). В освіту області у першому півріччі на 30 млн. грн. бюджетних коштів залучено 97 млн. грн. позабюджетних».

Особливе обговорення викликала тема експлуатації новостворених внутрішніх вбиралень у школах. Голова облдержадміністрації зазначив, що це питання вирішується по кожній школі окремо, оскільки не скрізь є системи водовідведення. Але пообіцяв, що проблему будівництва санвузлів у школах буде знято з порядку денного найближчим часом.

За інформацією Вінницької ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу