Збірник «Профтехосвітяни в роки Великої Вітчизняної війни» вийде до дня визволення Дніпропетровської області - jfУ жовтні 2013 року виповнюється 70 років зо дня визволення Дніпропетровської області від німецько-фашистських загарбників. Для представників професійно-технічної освіти це – важлива дата, і готуються її відзначати знаменно. Так, рішенням Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти визначено – підготувати разом із навчально-методичним центром ПТО збірник «Профтехосвітяни в роки Великої Вітчизняної війни».

До процесу підготовки збірника долучилася більшість педагогічних та учнівських колективів професійно-технічних навчальних закладів області. 

Пошуковими групами з’ясовано цікаві історичні факти з діяльності навчальних закладів профтехосвіти області, знайдено героїчні приклади багатьох відомих постатей профтехосвіти на фронті, в тилу та евакуйованих територіях. У збірнику зображено приклади героїчних вчинків 73 постатей.

Зараз збірник готовий до випуску. Ініціативною групою з видання збірника заплановано його презентацію у дні святкування 70-річчя з дня визволення Дніпропетровської області від німецько-фашистських загарбників, розміщення як експонату в історичному музеї міста Дніпропетровська, надання в бібліотеки всіх ПТНЗ області для використання в організації заходів з патріотичного виховання молодого покоління.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *