У Канівському заповіднику юннати пройшли екологічну практику - cdНаприкінці липня 20 кращих юннатів Дніпропетровської області на базі Канівського природного заповідника навчально-наукового центру «Інститут біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка Черкаської області пройшли екологічну практику. Захід присвячено 95-річчю від дня народження Василя Сухомлинського.

До загону увійшли школярі з Дніпродзержинська, Кривого Рогу, Павлограда, Верхньодніпровського, Магдалинівського, Павлоградського та Царичанського районів, які протягом навчального року брали участь у природоохоронних акціях та конкурсах і показали високі результати своєї роботи. 

Для юннатів було проведено низку теоретичних занять та екскурсій екологічними стежками заповідником. Вони відвідали музей Народно-декоративного мистецтва, у якому зібрані кращі зразки традиційного одягу та предмети побуту українців Середнього Подніпров’я. Вироби іменитих сучасних майстрів-склодувів, різьбярів по дереву, художників дають можливість побачити, як розвивалося вжиткове мистецтво в індустріальну епоху.

У Канівському заповіднику юннати пройшли екологічну практику - vdУчасники експедиції ознайомилися зі знахідками палеоліту, мезоліту, неоліту, трипільської культури, бронзового та залізного віків, скіфського часу, давньоруською держави, козацької доби та періоду Великої Вітчизняної Війни в історичному музеї «Канів від давнини до сучасності».

Також юннати вшанували пам’ять загиблих у Меморіальному парку – братська могила та пам’ятник воїнам, які загинули під час визволення Канева у Другій світовій війні.

Співпраця комунального закладу освіти «Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді» та Канівського природного заповідника Київського національного університету імені Тараса Шевченка надає можливість для додаткової освіти та оздоровлення дітей Дніпропетровської області.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *