Дитячий оздоровчий центр «Славутич» має стати всеукраїнським центром, де одночасно відпочиватимуть та будуть спілкуватися між собою звичайні діти та діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Про це сказала міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час відвідування дитячого табору у Переяславі-Хмельницькому на Київщині.

«Славутич» – це чудовий приклад державно-приватного партнерства, коли інвестор вкладає кошти у створення інфраструктури для оздоровлення дітей. Тут вміло поєднують цілорічний відпочинок, оздоровлення, реабілітацію та навчальний процес. Держава готова підтримувати такі заклади, купуючи путівки для дітей пільгових категорій. Щоб діти-сироти, діти, родини яких перебувають у складних життєвих обставинах, також мали змогу тут оздоровлюватися і відпочивати», – підкреслила Міністр.

Наталія Королевська зауважила, що оздоровлення та відпочинку дітей сьогодні перебуває під особливим контролем Президента та уряду. «Держава робить максимум, щоб наші діти мали усі можливості найкраще відпочити і оздоровитися влітку», – зауважила вона.

Міністр наголосила, що станом на 1 серпня оздоровленням та відпочинком в цілому по Україні охоплено понад 2,5 млн дітей (79,4%). «В цілому у 2013 році послугами оздоровлення та відпочинку буде охоплено понад 3 млн дітей шкільного віку. Особливий акцент ми робимо на оздоровленні та відпочинку дітей найбільш уразливих категорій – інвалідів, сиріт, дітей чорнобильців», – підсумувала Наталія Королевська.

Прес-служба Міністерства соціальної політики

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу