У всіх маршрутних таксі міста Луцька планується замінити попсу і шансон на українські вірші, які будуть читати відомі у столиці Волині люди. Таке рішення було прийнято мерією міста, після численних скарг жителів міста на засилля в міському транспорті блатних пісень і попси.

Автор проекту Олена Сидорчук заявила, що записати вірші спеціально для пасажирів маршруток було вирішено для того, щоб підвищити культуру населення і позбавити українців від необхідності постійно слухати безглузді пісні та пісні з лайками.

Сидорчук розповіла, що вірші, які будуть звучати відтепер в маршрутках, будуть як авторськими, так і вже відомими творами українських класиків. На місцевій радіостанції готується до випуску перший диск віршованих творів. Крім того, в кінці кожного ролика буде звучати гасло, що закликає людей говорити українською мовою і відчувати себе українцем.

Сидорчук сподівається, що приклад жителів Луцька позитивно вплине на всі області України та місцеві влади всіх областей країни візьмуть його собі на озброєння.

За матеріалами Друг Читача

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу