За інформацією відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації, на базі районного будинку дитячої та юнацької творчості незабаром планується відкриття Малої академії наук України. Наразі головою райдержадміністрації Олегом Костирею видано відповідне розпорядження районної державної адміністрації.

Начальник відділу освіти Анатолій Шовкопляс наголосив, що така подія стане важливим кроком у реалізації основних завдань щодо роботи з обдарованими дітьми, надасть можливість залучити учнів до науково-дослідницької, експериментальної, конструкторської та винахідницької роботи в різних галузях науки, техніки, культури і мистецтва, сприятиме виявленню, розвитку і підтримці обдарованої молоді, створенню умов для її творчої реалізації та розширення наукового світогляду, організації змістовного дозвілля.

Розроблення проекту та прийняття розпорядження обумовлено необхідністю виконання в районі соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» та Програми розвитку позашкільної освіти в Черкаському районі на 2011-2014 роки.

За інформацією Черкаської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу