17 серпня столиця зустрічає фінал відкритого чемпіонату з брейк-дансу - 20081003 121056 73517 серпня на Хрещатику та Майдані Незалежності відбудуться фінальні змагання відкритого чемпіонату з брейк-дансу. Відповідне розпорядження підписав голова КМДА Олександр Попов.

Вже третій рік поспіль громадська організація «Федерація брейк-дансу Києва» спільно з Burn Energy Drink та за підтримки міськдержадміністрації проводить небувале дійство – Burn Battle School.

Цього року у видовищному святі танцю, який об’єднав чотири континенти, у змаганнях братимуть участь найсильніші танцівники з понад двадцяти країн.

Участь у чемпіонаті візьмуть зіркові команди: Predatorz із Росії, Massive Monkees із США, TIP Crew з Південної Кореї і Dream Team France – збірна Франції.

У межах чемпіонату відбудуться індивідуальні та командні змагання, спеціальні форми поєдинків і майстер-класи від «гуру» брейк-дансу – Swift Rock, Focus, Hurricane. Кожен зможе максимально розкрити себе, зануритися в атмосферу справжнього хіп-хопу і стати частиною історії розквіту культури брейк-дансу в Україні. За інформацією організаторів, у рамках заходу також відбудуться змагання в таких дисциплінах, як графіті, паппінг та хіп-хоп.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *