Сьогодні ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей!

Це свято, перш за все, радісний день для всіх дітей, а для дорослих – нагадування про головне – наш святий обов’язок зробити все, щоб кожна дитина в Україні відчувала небайдужість до себе, любов, тепло та підтримку.

Тому саме захист прав дитини є одним з пріоритетних напрямків державної політики, адже від уваги держави до питань виховання підростаючого покоління, любові батьків та зусиль вчителів залежить те, чи виростуть маленькі громадяни України достойними, чесними і порядними  людьми.

Шановні дорослі, пам’ятаймо – діти – наш найдорожчий скарб, наша гордість і  надія. Тож, давайте щодня проявляти милосердя та турботу,  дарувати тепло свого серця, увагу й ласку особливо тим дітям, які позбавлені радості батьківського піклування.

Також хочу висловити велику подяку освітянам, педагогам і вихователям за професіоналізм, щоденну самовіддану працю, щедрість душі та підтримку.

У цей святковий день хочу побажати  нашим дорогим діткам міцного здоров’я, родинного тепла, сяючих усмішок, безтурботного дитинства, вірних друзів та здійснення усіх найзаповітніших мрій!

Зі щирістю та любов’ю,

Міністр освіти і науки, молоді та спорту                                      Дмитро Табачник 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу