Столична влада організувала конкурс юних винахідників – найкращі проекти отримають фінансування і будуть втіленні в життя.

У першому Київському конкурсі молодих дослідників «СтратегіЯ» взяли участь 220 старшокласників і студентів. За словами організаторів — столичної міськдержадміністрації і Фонду «Освітні ініціативи» — місія заходу полягає в підтримці нового покоління прогресивної молоді шляхом її залучення до реалізації практичних проектів, спрямованих на вирішення завдань суспільства.

Прийом робіт розпочався 16 січня і сьогодні у конкурсі зареєстровано 88 проектів у номінаціях:

  • Гостинне місто – 39;
  • Електронне місто – 16;
  • Зелене місто – 33.

«Ми бачимо високий рівень проектів, деякі потребують детального доопрацювання та аналізу, але всі вони сильні. Серед проектів фіналістів ми обрали лише ті, які реально реалізувати в Києві. Враховуючи активність молоді та якість проектів, ухвалено рішення зробити цей конкурс щорічним», – зазначив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.

20 березня стартувала навчальна програма для фіналістів конкурсу. У кожній номінації з учасниками працюють наставники — відомі бізнес-тренери, визнані фахівці в галузі маркетингу, менеджменту, бізнес-коучингу Марина Таран та Олексій Виноградов.

Півфінали конкурсу «СтратегіЯ» відбудуться у квітні в Студії Савіка Шустера та транслюватимуться в ефірі одного з національних телеканалів. А 25 квітня відбудеться церемонія нагородження переможців в Колонній залі КМДА.

Анна Цяцько

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу