Повідомляємо про оприлюднення 6 серпня 2013 року на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України (рубрика «Громадське обговорення») проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку працевлаштування випускників професійно-технічних навчальних закладів, підготовка яких проводилася за державним замовленням». 

Проект постанови розроблено з метою удосконалення механізму працевлаштування випускників професійно-технічних навчальних закладів, підготовка яких проводилася за державним замовленням, із урахуванням змін у законодавстві нашої держави. 

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту надсилати на адресу департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України: поштову – вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001; електронну адресу – sp_kovalenko@ukr.net (Сергій Коваленко, начальник відділу взаємодії з соціальними партнерами та виробництвом департаменту професійно-технічної освіти, тел./факс: 279-38-65). 

А також на адресу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва: поштову – вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011; електронну – mail@dkrp.gov.ua 

Зауваження і пропозиції приймаються протягом 1 місяця від дня оприлюднення проекту регуляторного акта.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу