На виконання Національного плану дій щодо впровадження програми економічних реформ на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”, затвердженого Указом Президента України від 27 квітня 2011 року № 504, яким передбачено, зокрема, централізацію управління вищими навчальними закладами, 31 травня схвалено розпорядження Кабінету Міністрів України “Про реорганізацію Одеської державної академії холоду”.

З метою оптимізації та підвищення якості підготовки кадрів з вищою освітою для харчової галузі документом передбачено приєднання Одеської державної академії холоду до Одеської національної академії харчових технологій з утворенням на її базі структурного підрозділу Одеської національної академії харчових технологій. Студенти Одеської державної академії холоду продовжуватимуть навчання в Одеській національній академії харчових технологій.

Передбачається, що рішення Уряду матиме системний вплив на реальний сектор економіки України, а також усуне дублювання підготовки фахівців, нераціональне формування обсягів їх підготовки за кошти державного бюджету, створить сприятливі умови у сфері управління системою вищої освіти.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу