Новенькі блискучі обкладинки книжок – чи не про це мріє кожен школяр, прийшовши першого вересня до школи?

Навчальний процес має бути не тільки пізнавальним, а й цікавим. Одним із засобів привернення уваги учня до науки є використання у навчальному процесі підручників, які відповідали б цьогорічним освітянським вимогам та були цікавими школярам.

Цьогоріч вперше ще задовго до початку навчання на учнів області чекатимуть новенькі підручники. 

Протягом 2012-2013 навчального року до області надійшло 15 найменувань підручників для учнів другого класу загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання загальним накладом 133875 примірників. Для ЗНЗ із російською мовою навчання надійшло 10 найменувань підручників у кількості 1172 примірники. Серед них також – підручники для вивчення нового предмета «Сходинки до інформатики».

Станом на 5 серпня 2013 року всі підручники для 2 класу ужеє  в шкільних бібліотеках.

Для учнів 5 класу планом завозу передбачено 27 найменувань підручників для ЗНЗ з українською мовою навчання загальним накладом в 161270 примірників та 12 найменувань підручників для ЗНЗ з російською мовою у кількості 1242 примірники.

Станом на 5 серпня цього року до області завезено 83% підручників для шкіл з українською мовою навчання та 100% – для шкіл з російською мовою навчання.

До 1 вересня 2013 року всі підручники для учнів 5 класу будуть завезені до навчальних закладів.

Завчасна підготовка до навчального року дасть змогу освітянам Черкащини організовано розпочати навчально-виховний процес, максимально допомогти дітям адаптуватись в освітньому середовищі.

За інформацією Черкаської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу