«У межах проекту «Діалог з країною» Президент України Віктор Янукович наголосив на збільшенні кількості дитячих дошкільних закладів у регіонах. Тростянець послідовно виконує доручення Глави держави, аби охопити дошкільним вихованням усіх юних мешканців району», – зазначив голова Тростянецької районної державної адміністрації Едуард Холодов.

Керівництво району докладає максимум зусиль, аби вже восени поточного року 75 юних боромлян завітали до оновленого дитячого садочка.

За словами керівника району, на встановлення системи опалення, заміну вікон було використано близько 600 тисяч гривень з сільського та районного бюджетів. На часі – внутрішнє облаштування та оздоблення приміщень, встановлення ігрових майданчиків для малечі.

«Завдяки державній підтримці родин із дітьми в районі поліпшилася демографічна ситуація. Тож в оновленому садку діятиме три групи. У 2014 році планується відкрити ще одну – на 25 місць», – поінформував Едуард Холодов.

Жителі села Боромля з радістю сприйняли звістку про ремонт садка. «Ми дуже вдячні владі за ремонт дитячого дошкільного закладу. Тепер наша малеча буде доглянутою, доки батьки працюють», – розповіла Наталія Харченко.

Як поінформував Едуард Холодов, нині 68% дітей району охоплені дошкільним вихованням. До 2015 року районна влада планує підвищити цей показник до 95%.

За інформацією Сумської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу