Голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк відвідав Херсонський навчально-естетичний комплекс «Художня школа». Метою візиту стало ознайомлення з ходом підготовки до нового навчального року в аудиторіях дизайн-ліцею та відділеннях кафедри дизайну НАРККІ.

Микола Костяк з цікавістю оглянув нові дизайнерські розробки з херсонської тематики, а також зразки поліграфічної та образотворчої продукції, що відображають найбільш знакові місця Таврії. 

До того ж, голова обласної державної адміністрації відзначив наповнення сучасним обладнанням фотостудії, зручність для творчої роботи в проектному залі і скульптурній майстерні.

У процесі спілкування з керівництвом навчально-естетичного комплексу були розглянуті і перспективні питання, зокрема, створення на базі комплексу сучасного повнокомплектного художнього коледжу.

Присутнім на зустрічі в. о. Херсонського міського голови Зої Бережній, начальнику Департаменту освіти і науки Андрію Яценку, іншим представникам міської гуманітарної сфери голова облдержадміністрації порекомендував оперативно відпрацювати пропозицію щодо створення художнього коледжу і розглянути їх на рівні керівництва міста та області. Художньому коледжу бути в нашому місті.

«Створена база, високий творчий рівень, унікальний досвід і талановиті педагоги дозволяють зробити новий навчальний заклад кращим у країні», – сказав Микола Костяк.

Крім того, він ознайомився із завершенням ремонтних робіт у школі № 36, поговорив з робітниками і керівниками школи, звернув увагу на необхідність обстеження всього будинку і підготовки його до опалювального сезону.

За інформацією Херсонської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу