40% товарів для школярів вилучено із продажу - 7Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів під час перевірки товарів шкільного асортименту зняла з реалізації 40% від усієї перевіреної продукції, повідомив голова Держспоживінспекції Сергій Орєхов.

За його словами, відомство перевірило понад 300 підприємств, що пропонують товари шкільного асортименту, виявивши більше тисячі порушень норм законодавства. 40% перевіреного обсягу були забраковані і вилучені із реалізації.

“На жаль, аналіз стану споживчого ринку товарів шкільного асортименту свідчить про те, що сьогодні намітилася стійка тенденція надходження на споживчий ринок України товарів із грубими виробничими дефектами і з застосуванням матеріалів, які можуть негативно впливати на стан здоров’я дітей. Крім того, ринок наповнили товари невідомого походження “, – підкреслив Орєхов.

“Навіть у наші фірмові дитячі магазини потрапляє продукція, яка не відповідає нормам”, – додав він, закликавши батьків у межах підготовки до нового шкільного сезону звертати увагу на якість товару, щоб зберегти здоров’я дітей.

Раніше в Держспоживінспекції повідомляли, що кожна друга дитяча іграшка, яка продається в Україні, не відповідає встановленим вимогам.

За матеріалами  Подробности

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *