Довічно засуджені напишуть ЗНО - koloniya3П’ятеро довічно засуджених у липні напишуть зовнішнє незалежне тестування – про це «Педагогічній пресі» повідомили у Державній пенітенціарній службі України. За інформацією ДПтС, аби реалізувати право засуджених на освіту, уклали угоду відповідну угоду із Українським центром оцінювання якості освіти.

Для участі у тестуванні зі всієї України зареєструвалося 280 осіб, з них 107 – відбувають покарання у виправних колоніях, двоє неповнолітніх із Київського СІЗО та п’ятеро “довічників”.

Цього року Державна пенітенціарна служба та Український центр оцінювання організують для засуджених більш як півсотні пунктів тестування. Усі, хто складуть тестування зможуть здобувати освіту заочно або дистанційно. Їхні документи подаватимуть родичі або пересилатимуть поштою. Контрольні завдання засуджені виконуватимуть дистанційно і надсилатимуть викладачам для перевірки. Час від часу для начитки лекцій та складання іспитів виклачі ВИШів приїздитимуть до «студентів» особисто, а також навчатимуть через Інтернет.

Наразі у вищих навчальних закладах дистанційно вчиться 72 особи, 13 із них утримуються у виправних колоніях.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *