Ремонтний бум у школах – готуються до навчального року - startМенше місяця залишилося до 1 вересня – підготовка українських освітніх закладів до наступного навчального року у розпалі.

У 10 запорізьких школах  Приазовського району старі вікна замінюють на металопластикові: у Шевченківській, Гирсовській, Девнинській загальноосвітніх школах, Богданівському, Чкаловському, Володимирівському і Анно-Опанлинскому навчально-виховних комплексах тощо.

16 шкіл І-ІІІ ступенів, 2 школи І-ІІ ступенів, 1 еколого-економічний ліцей, 1 міжшкільний навчально-виробничий комбінат, 3 позашкільні заклади, дитяча спортивна школа та 18 дошкільних закладів цьогоріч з новими силами працюватимуть у Кам’янському районі Черкаської області. Проводяться  поточні ремонти, зокрема, профілактичні заходи систем тепло-, водо- та газопостачання, ремонти покрівель. У 85% (14 ЗОШ та 14 ДНЗ) навчальних закладів області із завданням впорались.

На Луганщині також готують школи до навчального сезону. Усього на ремонтні роботи передбачено більше 330 млн грн – все для забезпечення необхідних  умов:  зробити НЗ теплими, затишними та комфортними. Планують відремонтувати 30 шкіл: по-перше – відновити енергозбережний потенціал навчальних закладів, що передбачає повну заміну вікон, утеплення фасадів та покрівель; по-друге – оновлення матеріально-технічної бази шкіл.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *