Обмін студентами: наші – у Польщі, а поляки – у нас - imagesОбмін студентами – практика, перевірена часом. Цього літа українські спудеї зі Національного гірничого університету відвідали Польщу.  А 7 серпня студенти Вроцлавського технічного університету  у відповідь зі двотижневою практикою побували у Дніпропетровську.

Польська група відвідала акумуляторний завод корпорації WESTA, сталеплавильний завод «ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ», залізорудний рудник ВАТ «ЗЗРК» (м. Дніпрорудне), шахту «Благодатна» і «Героїв Космосу» ПАТ ДТЕК «Павлоградвугілля» (м. Павлоград), та ДніпроГЕС (м. Запоріжжя). За словами поляків, практика та екскурсії видалися цікавими та насиченими, адже дехто з них  вперше побував в Україні.

Завершилась практика польських студентів візитом до Національного гірничого університету, де вони зустрілись із ректором, академіком Геннадієм Півняком. Геннадій Півняк підкреслив, що завдяки унікальній співпраці у польських студентів з’явиться можливість отримати другий диплом – диплом Національного гірничого університету (магістерська програма викладається англійською мовою). У зв’язку з цим до ректора Вроцлавського технічного університету буде направлено офіційний лист з позитивними результатами практики та пропозицією щодо отримання другої освіти в НГУ.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *