Кір в Ужгороді -Саме таку тривожну ситуацію в місті підтвердив міський інфекціоніст Ужгорода Віктор Петров. Попри те, що раніше медики прогнозували спад захворюваності у травні, розслаблятися рано.

За інформацією Віктора Петрова, на сьогодні в Ужгороді зафіксовано понад 300 випадків захворювань на кір, а також чимало людей госпіталізовані в обласну клінічну інфекційну лікарню. Хоча інтенсивність поширення інфекції знизилася, з початку травня було госпіталізовано 39 осіб. Викликає стурбованість зміна вікової структури захворілих: в останній тиждень госпіталізовано 15 дорослих осіб, чого не спостерігалося раніше. Хворіють офісні працівники, зокрема банківських установ, до того ж на важкі форми кору, що вимагає їх негайної госпіталізації. До кінця року кількість хворих на кір в Ужгороді може становити 1000—1500 осіб, стверджує лікар.

Більша частина захворілих — підлітки, які у 2009 р. , згідно з рекомендаціями ВООЗ, повин­ні були пройти додаткову імунізацію, проте не зробили цього через антивакцинальну кампанію в ЗМІ після смерті хлопчика з Краматорська.

За матеріалами karpatnews.in.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *