В Іллічівському дитсадку № 8 діти захворіли дизентерією через заражений дизентерійною паличкою сир сумнівного виробництва. Про це в коментарі повідомив головний лікар СЕС України на водному транспорті Микола Голубятніков.

“Ми провели аналіз води в саду, продуктів харчування. І що ви думаєте – в сирниках була знайдена така ж дизентерія, як і в кишечнику у дітей. Але ми не могли зрозуміти, як діти могли захворіти. Оскільки виявилося, що сирники були на вечерю , а діти захворіли після сну. Потім з’ясувалося, що напередодні в меню також було сирне блюдо – ліниві вареники з цим же сиром “, – повідомив лікар.

За його словами, зараз досліджується підприємство, яке постачало сир у дитячий заклад.

“Ми досліджуємо підприємство, що виробляє даний сир. Ми побачили, що сир доставлявся без жодного дозволу міської епідеміологічного нагляду, в неупакованому вигляді. Він був розфасований в целофанові мішечки, що їх замовляв дитячий комбінат, і що, звісно, ніким не санкціонувалось. Ми досліджували інші молочні продукти цього ж постачальника і в них теж виявили кишкову паличку, що теж підтверджує недбалість підприємства, яке постачало продукцію в дитячий садок “, – розповів М. Голубятніков.

Лікар повідомив, що стан здоров’я дітей протягом цього тижня  покращився. “Станом на 7 серпня на стаціонарному лікуванні було 8 хворих, і вже вони мають бути виписані, оскільки курс лікування закінчений. Відтепер вони перебуватимуть на амбулаторному лікуванні”, – уточнив він.

Нагадаємо, 1 серпня в інфекційне відділення Іллічівської басейнової лікарні було госпіталізовано 12 дітей. Згодом у них діагностували дизентерію.

За матеріалами сайту podrobnosti.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *