Днями міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков перебуває з робочою поїздкою у Донецькій області. У поїздці також взяли участь голова Донецької обласної Ради Федорук Андрій та голова Державного агентства екологічних інвестицій Дмитро Гончаренко.

Міністр ознайомився з ходом реалізації проектів за схемою зелених інвестицій, а саме – зі здійсненням теплосанації у Спартаківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Ясинуватського району, Орлівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Ясинуватського району, Костянтинівському ліцеї загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів , Центрі дитячої та юнацької творчості у м. Костянтинівка.

Під час робочої зустрічі з місцевим керівництвом, представниками закладів соціальної інфраструктури та підрядними організаціями, які виконують роботи на об’єктах, було обговорено усі робочі питання, що виникають у ході реалізації проектів.

Міністр детально ознайомився зі станом виконаних робіт щодо заміни вікон та вхідних груп, а також утеплення даху та фасадів. Окрім того, він підкреслив, що підрядник особисто несе відповідальність за дотримання усіх необхідних правил та норм виконання робіт.

Олег Проскуряков зазначив, що і надалі продовжуватиме особисто здійснювати контроль за ходом та термінами виконання робіт на об’єктах, аби останні були здані вчасно, згідно з графіком завершення робіт, погодженим з японською стороною.

Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу