Українські НЗ готуються до навчального року – тривають перевірки - news 65671Літо – єдина пора року, коли навчальні заклади мають вдосталь часу, аби повноцінно провести ремонтні роботи та в цілому підготуватися до початку навчального року.

Шостого серпня на Миколаївщині заступник голови облдержадміністрації Наталія Іванцова провела нараду з керівниками підрозділів облдержадміністрації, заступниками голів райдержадміністрацій і міських голів, начальниками відділів та управлінь освіти щодо підготовки навчальних закладів до наступного навчального року; охоплення дітей дошкільними навчальними закладами та різними формами позашкільної освіти, забезпечення належної організації харчування дітей у навчальних закладах, дотримання встановлених нормативів харчування, якості та безпечності харчових продуктів.

Вирішено питання 100-відсоткового перевезення школярів та вчителів, які проживають за межею пішохідної доступності, до місць навчання та додому. До початку нового навчального року школи Миколаївщини отримають ще 12 автобусів.
Усі загальноосвітні навчальні заклади області забезпечено навчальними комп’ютерними комплексами. У поточному році загальноосвітні навчальні заклади Миколаївщини поповнились 154 одиницями комп’ютерної техніки.

У Черкаській області також перевіряють готовність навчально-виховних закладів.

Окрему увагу зосереджують на проведених ремонтних роботах, станах спеціалізованих кабінетів (хімії, фізики, інформатики, біології, спортивної зали, майстерень тощо), шкільної їдальні. Комісія також оцінює наявність комп’ютерної техніки, роботи Інтернету, зокрема, сайту школи.

Чи не найважливішим під час перевірки є належний стан протипожежної безпеки (стан та кількість вогнегасників, наявність схеми шляхів евакуації учнів та пожежної сигналізації), електробезпеки (заземлення, стан електрогосподарства, щитових, освітлення коридорів та класів тощо).

На Дніпропетровщині 283 учня 1 вересня 2013 року повернуться до Новомиколаївської середньої загальноосвітньої школи №1. Нові знання школярі отримують завдяки 25 педагогам. У навчальному закладі школярі можуть отримати якісну допрофільну та профільну освіту за філологічним, математичним, суспільно-правовим та технологічним (столярна справа) напрямами.

Взагалі на Дніпропетровщині на теперішній час відремонтовано мережі теплопостачання у 76,4% освітніх закладах, водопостачання – 82,7% та каналізації – 83,37%. Виконані ремонтні роботи на 203 автономних котельнях, що становить понад 72%. Відремонтовано 42,59 тис. кв. м покрівлі, роботи тривають. Також у закладах освіти встановлено майже 4 тис. металопластикових вікон.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *