На Буковині у с. Білоусівка Сокирянського району 10 серпня відкрили реконструйований стадіон. Усе – відповідно до соціальних ініціатив Глави держави, розвивається спортивна інфраструктура та створюються належні умови для всебічного розвитку дітей.

«Втішно, що день за днем Сокирянщина стає привабливішим для життя сучасним регіоном області, більш пристосованим для задоволення соціальних та культурних потреб своїх жителів», – сказав голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв. За словами керівника виконавчої влади краю, за останні роки у Сокирянському районі зроблено чимало, і йдеться, зокрема, про оновлення шкіл, дитячих садочків, будинків культури, бібліотек та закладів охорони здоров’я.

«Скажімо, торік ми капітально відремонтували дитячий заклад «Пролісок» у вашому селі і тепер найкращі умови для навчання та виховання мають 4 групи дошкільнят, – зауважив Михайло Папієв. – А чого лише вартує спорудження за європейським зразком районного будинку культури в райцентрі. Певен, що молодь району зможе змістовно та активно проводити дозвілля – не гірше, а може, й краще, аніж їхні ровесники в Чернівцях чи будь-якому іншому великому місті».

Голова обласної державної адміністрації наголосив, що до благоустрою та облаштування населених пунктів області все частіше долучаються його небайдужі жителі, і нинішня подія, на його думку, засвідчує це. За два місяці  сільський стадіон став сучасним спортивним об’єктом з новою трибуною на 240 місць.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу