Студентство до Дня Незалежності України проведе акцію - aaggПід час засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 22-ї річниці Незалежності України заступник міністра науки та освіти Борис Жебровський повідомив, що міністерство звернулося до рад студентського самоврядування з ініціативою провести акцію “Поздоров друзів через Інтернет”.

У понеділок, 12 серпня, на черговому засіданні оргкомітету Прем’єр-міністр Микола Азаров констатував, що підготовка триває планово, всі заходи профінансовані. Він також доручив київській владі прикрасити столицю до свята. “Київ має набути святкового вигляду. Бути чистим, доглянутим і святково прикрашеним”, – сказав прем’єр.

Перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко, у свою чергу, зазначив, що столична влада вже почала підготовку до святкування Незалежності. Зокрема, до цієї дати у Києві відкриють три нові парки.

Перший заступник міністра молоді та спорту Сергій Глущенко також поінформував, що до свята будуть проведені перші всеукраїнські сімейні спортивні ігри та фінали з футболу, стрітболу та інших ігрових видів спорту.

 

 

вер

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *