Третій рік поспіль школярі з Тернопілля активно виборюють право на звання найкмітливішого математика, якому притаманне нестандартне креативне мислення, вміння вирішувати найскладніші та нетипові завдання, демонструють високу ерудованість і не менш вагомі результати.

Цьогоріч учнівська команда області з 37 осіб взяла участь у Всеукраїнському фіналі 26 Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач, який відбувся на базі Вінницького міського центру з інтеграції до європейського та світового освітнього простору при закладі «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей № 7 Вінницької міської ради».

Перемогу в чемпіонаті та право участі у відбірковому етапі Міжнародного суперфіналу, який проходитиме у Парижі (Франція) вибороли випускник Тернопільського технічного ліцею Репета Ярослав ( І місце та золота медаль), семикласник Тернопільської Української гімназії ім.І.Франка Щигельський Володимир (ІІІ місце, бронзова медаль) і десятикласник цієї гімназії Стецик Олексій, семикласник Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім.В.Левицького Жидик Ярослав та п’ятикласник Теребовлянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Мисник Сергій. З поміж 1200 школярів з усієї України, які взяли участь у фіналі чемпіонату, учнівський колектив з Тернопільщини здобув ІІ загальнокомандне місце.

За матеріалами 0352.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *