На Міжнародній олімпіаді з астрономії та астрофізики наші здобули дві срібні та бронзові медалі - l1Qb4kKQGPQНа VII Міжнародній олімпіаді з астрономії та астрофізики, яка 5 серпня завершилася у грецькому Волосі, українська команда завоювала дві срібні і дві бронзові медалі.

Цього року в олімпіаді брали участь більше 180 школярів зі 36 країн світу.

Серед завдань олімпіади були теоретична частина, тур на спостереження і завдання з обробки та аналізу даних.

Також проводилися командні змагання, в якому українці посіли восьме місце з 39 команд.

В українській команді срібло вибороли учениця Українського фізико-математичного ліцею КНУ ім. Шевченка Катерина Баринова і випускник Долинського природо-математичного ліцею в Івано-Франківській області Іван Ільницький.

Бронза дісталася студенту першого курсу кафедри астрономії та фізики космосу КНУ ім. Шевченка Марку Дубодєлову і учневі київського ліцею “Поділ” Івану Кохановському.

Нагадаємо, на 54-й Міжнародній олімпіаді з математики в Санта-Марті (Колумбія) команда українських школярів посіла 16-е місце серед команд інших країн-учасниць, завоювавши золоту, три срібні та одну бронзову медалі та почесну грамоту.

Крім того, на 45-й Міжнародній хімічній олімпіаді, яка відбувалася з 15 по 24 липня 2013 року в Москві, українські школярі завоювали три золоті та одну бронзову медаль. А на Міжнародній олімпіаді з фізики, яка відбувалася в Копенгагені, бронзову медаль завоював школяр з Краматорська Олексій Лубинець.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *