19 березня 2012 року в приміщенні Хмельницького обласного ліцею-інтернату з поглибленим вивченням у галузях наук відбулося урочисте відкриття IV етапу другої Всеукраїнської олімпіади з педагогіки і психології, в якій взяли участь по одному одинадцятикласнику з 25 регіонів нашої держави.

Ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Білошицький С. В., секретар Хмельницької міської ради Лєсков Д. І., заступник голови журі Мартиненко С. М. ознайомили учасників олімпіади зі здобутками Хмельниччини, розвитком освітянських закладів, особливостями проведення інтелектуальних змагань і побажали успіхів, творчої наснаги та приємних вражень від перебування на Хмельниччині.

20 березня 2012 року відбувся теоретичний тур, а 21 березня — учасники проводили міні-уроки, від яких були в захваті члени журі та учні молодших класів. Всі конкурсанти трималися впевнено, добре підготувалися і тому уроки були дуже цікаві, змістовні та відповідали вимогам програми.

Представники з регіонів України створили оптимальні умови для виконання конкурсних випробувань, проведення змістовного дозвілля, ознайомлення з історичними та культурними пам’ятками Поділля.

Урочисте закриття олімпіади та нагородження переможців відбудеться в суботу 24 березня 2012 року.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *