Діти індиго, хто вони? - ks1Хто такі діти індиго? Обдаровані діти з надздібностями чи всі діти, народжені після 80-х, чи закономірний виток еволюції?

Габбі ван Хеерден: мої учні розмовляють з ангелами
«Мої індиго розповідають про своїх ангелів та інших істот як про щось буденне. Я нерідко дозволяю їм малювати ангелів і їхніх невидимих друзів — і незмінно мене захоплює краса цих малюнків, велика кількість дрібних деталей», — розповідає вчителька з Кейптауна (Південна Африка) Габбі ван Хеерден, яка веде уроки творчості в Центрі Мистецтва і Творчості Франка Джоберта, — Просто вражає, з якою ясністю діти індиго сприймають духовні ідеї!»

Дівчинка індиго Кеті Дженніфер Уолш
Кеті відчуває енергію кожної людини. Її вчителі кажуть, що вона «вгадує» їх слова і починає виконувати завдання ще до того, як воно описано.

«Наша розумниця дуже швидко зрозуміла, що більша частина навколишнього світу — не „її світ“. Після цього вона в буквальному сенсі перестала розмовляти з будь-ким, крім мене, чоловіка, іншої нашої дочки і кількох дітей, що живуть по сусідству. Їй поставили діагноз „вибірковий аутизм“. За чотири роки навчання Кеті не вимовила в школі жодного слова. Кеті і її краща подруга спілкуються без слів і прекрасно ладять»*, — розповідає мама дівчинки.*

* Слова з численних листів, які отримали дослідники феномена індиго Лі Керрол та Джен Тоубер, опубліковані у їхній книзі «Діти індиго-2»

Ненсі Енн Тепп. Діти нового типу
«Вони змінять цей світ. Знаєте, всі ми виросли з установкою «Ні про що не запитуй; нічого не кажи». Ми виросли з вірою в авторитет і правила. А діти індиго поводяться інакше. Вони прямолінійні, говорять начистоту і хочуть почути такі ж відверті відповіді. Вони змінять систему цінностей нашого світу; індиго — міжнародне явище, і вони будуть сприяти розвитку глобалізації. Це видно вже зараз. Ми бачимо, як діти спокійнісінько подорожують і самостійно, і з батьками, ще тридцять років тому такого не можна було й уявити*».

Ненсі Енн Тепп уперше (ще в 1982 році) згадала про дітей індиго у своїй книзі «Як розібратися в житті за допомогою кольору». Це перша публікація, в якій описувалися схеми поведінки дітей нового типу. Ненсі від народження наділена вмінням бачити кольори, так би мовити, тонких енергій. Вона бачила кольори людей, і з часом помітила, що кожний колір має свій характер. З 70-х років, за словами Ненсі, почало все більше і більше народжуватися дітей з кольором індиго (щось середнє між темно-синім і фіолетовим). Ненсі Тепп присвятила життя вивченню цього феномену.

Індиго, за словами Ненсі, — це не колір, а закладена всередині «матриця».

Жінка розповідає, що діти індиго мають зовсім іншу систему цінностей, ніж їхні батьки, що вони дуже умілі й майстерні, дуже чутливі, прагнуть самодостатності.

За словами Ненсі, «сучасні індиго не бажають озиратися в минуле, вони не хочуть слідувати установленим правилам, тому що знають: їх правила будуть зовсім іншими».

Матіас де Стефано. Я прийшов передати людям послання

«Колір, який вібрує сьогодні на землі, відомий як колір індиго. Будь-яка душа, яка приходить на Землю, коли завіса почала спадати у 80-х роках, стає індиго. Це означає, що кожне дерево, камінь, тварина і людина, які народилися у 80-х, вже індиго. Індиго — це вібрація, яка видозмінюється» — ці слова належать Матіасу де Стефано, аргентинському юнаку-індиго, який поділився своїми знаннями у документальному фільмі «Заборонене знання». Хлопець розповів, що пам’ятає свої минулі життя і прийшов, щоб з допомогою своїх споминів передати людям послання. Велика частина його розповіді торкається теми індиго.

Зокрема він розповів, що індиго — це нові душі, які приходять працювати на землі в цей період, приходять вчитися і допомагати навчанню. «Індиго прибули для еволюції, трансмутації. Вони є першими, хто повинен змінити своє бачення, і першими, хто повинен порвати зі своїми старими уявленнями про взаємодію з навколишнім світом. Деякі з них — воїни, інші творчі особистості, деякі цілком мирні, а інші байдужі до всього. Позиція індиго — не сприяти системі».

Матіос розповідає також, що необов’язково діти індиго набожні, що все пов’язане з вібрацією, і, прислухаючись до неї, індиго змінюватимуть систему уявлень людей у бік внутрішньої гармонії.

За матеріалами сайту www.epochtimes.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *