З 12 серпня 2013 року в Київському університеті будівництва і архітектури (КНУБА) за дорученням Міністерства освіти і науки України запроваджується навчання та підвищення кваліфікації з питань безпеки життєдіяльності для керівників і спеціалістів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту АР Крим, департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, ВНЗ, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління МОН України. 

Дистанційний курс здійснюється на базі Інституту післядипломної освіти КНУБА, програма дистанційного навчання розміщена на офіційному сайті у розділі «Дистанційний курс «Безпека життєдіяльності».

У зв’язку з упровадженням технологій дистанційної форми навчання замість виконання письмової роботи з поточного контролю знань проводитиметься підсумкове тестування слухачів у режимі on-line на сайті ІПО КНУБА.

З 12 по 18 серпня поточного року дистанційний курс із питань безпеки життєдіяльності функціонуватиме в тестовому режимі. Усі слухачі курсу можуть надсилати свої побажання, пропозиції та зауваження щодо роботи дистанційного курсу на електронну адресу ІПО КНУБА: office@ipo-knuba.edu.ua.

З 19 серпня 2013 року дистанційний курс працюватиме у звичному режимі.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу