До Дня незалежності України з метою національно-патріотичного виховання та підтримки учнів українських шкіл у діаспорі 15 – 19 серпня 2013 року на базі Нагуєвицької школи-інтернату Дрогобицького району працюватиме літня академія – Міжнародний українознавчий табір.

Про це повідомила 12 серпня 2013 року Світлана Книшик – заступник директора департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації. 

Участь у роботі табору візьмуть учнівські делегації з Румунії, Російської Федерації (Республіка Башкортостан), Латвійської Республіки, Республіки Сербія, Республіки Білорусь, міста Горлівки (Донецька область). Також буде організовано табір для лідерів учнівського самоврядування області.

20 – 25 серпня 2013 року відбудеться друга частина роботи Міжнародного українознавчого табору на базі Львівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату №1. Для його учасників організовуватимуть заходи, присвячені історії українського державотворення і зміцнення держави, свято прапора «Український прапор – символ незалежності держави»; діти візьмуть участь в урочистостях до Дня Незалежності.

За інформацією Львівської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу