У 2013 році передбачено максимальне за всі роки незалежності фінансування програми видання навчальної літератури – понад 243 мільйони гривень. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров Під час засідання Кабінету Міністрів України 14 серпня 2013 року.

«У 2013 році передбачено максимальне за всі роки незалежності фінансування програми видання навчальної літератури – понад 243 мільйони гривень, що дозволило надрукувати нові підручники для учнів 3 та 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів, а також здійснити видання підручників для учнів спеціальних навчальних закладів та професійно-технічних навчальних закладів, у тому числі шрифтом Брайля, і посібників серії «Шкільна бібліотека», які не видавалися з 2009 року», – повідомив Микола Азаров.

За словами Миколи Азарова, сьогодні стовідсотково виконано державне замовлення на видання підручників для учнів 5-го класу загальноосвітніх навчальних закладів: надруковано 103 назви підручників загальним накладом майже 6,5 мільйона примірників.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу