Допомогти батькам підготувати дітей до школи закликав керівників регіонів прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 14 серпня 2013 року. Зокрема, Глава уряду звернув увагу на «важливість проведення шкільних ярмарків».

«Треба допомогти батькам школярів без перешкод і без зайвих витрат підготувати дітей до школи», – сказав Микола Азаров.

Як приклад, прем’єр-міністр навів відповідний досвід організації подібних заходів у Києві. Так, у столиці з 17 серпня до 8 вересня діятимуть шкільні ярмарки, де буде представлено широкий асортимент товарів для учнів. У ярмарках візьмуть участь підприємства легкої промисловості та підприємці з усіх регіонів України.

«Завдяки безкоштовним місцям торгівлі ціни на товари для школярів мали б бути нижчими, ніж у роздрібній торговельній мережі, – зазначив Микола Азаров. – Прийнятна ціна і доступність товарів – головний сенс організації ярмарків. Звертаю увагу на те, що для шкільних ярмарків мають бути створені найбільш сприятливі умови».

Глава уряду також попросив керівників місцевих органів влади, соціальних працівників звернути особливу увагу на допомогу багатодітним сім’ям.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу